PARAFIA ŚW. ANDRZEJA BOBOLI W RUDZIE WOLIŃSKIEJ

DIECEZJA
SIEDLECKA

   

22 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą: Kaja, Leon, Łukasz

  Przyjdźcie na ucztę!    
LITURGIA SŁOWA



Czytania:
Dz 4, 8-12; Ps 118 (117), 1bc i 8-9. 21-23. 26 i 28; 1 J 3, 1-2
Ewangelia:
J 10, 11-18

Czytania na dzień dzisiejszy - www.mateusz.pl

mapa
mapa targeo
 
Wizyta duszpasterska
 
Wypominki
Modlitwa za zmarłych
 
Modlitwy
Pacierz, katechizm, litania,modlitwy
 
Przeczytać warto
KIm jest dziewczyna od LOGO ŚDM
Matka Świętego
Cud eucharystyczny w Sokółce
Myśl na nowy tydzień
Słowacja: szokująca rzeźba ofiar aborcji
 
Humor
Biblia na wesoło
Opinie dzieci na temat miłości.
 
Rozważania o życiu
Nie zapomnij o radości
Nie bądź obojętnym
Zwolnij
 
galeria zdjęć
zdjęcia
Filmy
 
Grupy parafialne
Służba liturgiczna
Kółka Różańcowe
Bractwo Serca Jezusowego
 
Serwis informacyjny KRP

Do utrzymania jeden krok /ZDJĘCIA/

Siedleccy rugbiści pokonali Budowlanych /ZDJĘCIA/

Podlasie wywalczyło kolejny punkt

Radzyńskie Orlęta lepsze od lidera

Spotkanie biskupa Kazimierza Gurdy z kapłanami diecezji siedleckiej

Kierowcy niszczą rogatki, a może być bezpieczniej

Parczew: Wkrótce sesja Rady Miejskiej

Ludowi artyści zaprezentują się w Dębowej Kłodzie

Siedlecka Inauguracja Sezonu Motocyklowego 2018

Banasik o meczu z Ruchem: może lepiej przegrać raz 0:6 niż sześć meczów po 0:1

Pogoń rozgromiła Ruch 6:0. Żałoba w Chorzowie /VIDEO/

Słuchaj na żywo KRP


        

 
Ogłoszenia
3 Niedziela Wielkanocna 2018r.
 
Intencje
22.04-29.04.2018r.
 
Z dzienniczka św. Fa
Słowa
 
Aktualności
WIELKI TYDZIEŃ W PARAFII 2018r.
O Wielkim Poście
Kongres Różańcowy
ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO 2018r.
51 TYDZIEŃ O TRZEŹWOŚĆ NARODU 2018r.
UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA 2018r.
Historia kolęd
Różaniec do granic
Historia Różańca
Piesza Podlaska Pielgrzymka 2017r.
I KOMUNIA ŚWIĘTA DZIECI KLAS III
100 rocznica objawień w Fatimie
ŻYCZENIA NA ŚWIĘTA WIELKANOCNE 2018r.
Rok Maryjny 2017r.
Odwiedziny chorych ...
PPP w Rudzie Wolińskiej
TRIDUUM PASCHALNE
Jak dobrze zacząć Wielki Post
Poświęcenie nowej figury św. Andrzeja Boboli
150 rocznica śmierci ks. Wawrzyńca Lewandowskiego
Jerycho Młodych 2014r.
Instalacja Relikwi św. Andrzeja Boboli w parafii
NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE
Dziękczynienie za dar kanonizacji Jana Pawła II
KSM w Katolickim Radio Podlasia
Modlitwa za zmarłych...
Poświęcenie nowych figur
Rajd rowerowy do Jeruzala
Modlitwa za zmarłych
Nabożeństwo fatimskie
 
Kalendarz parafialny
 
Kancelaria
czynna
 
Historia parafii
Początki parafii
Budowa plebanii i nowego kościoła
Zakończenie budowy
 
Menu
Informacje o parafii
Księża
 
Porządek nabożeństw
Msze św. i nabożeństwa
 
Sakramenty
Chrzest
Bierzmowanie
Eucharystia
Pokuta
Namaszczenie chorych
Kapłaństwo
Małżeństwo
 
Parafiada 2011
Regulamin
Program minutowy parafiady
Zasady gry i wylosowane drużyny
Tabela punktowa
Wyniki
 
Spowiedź w katedrze
Dyżury spowiedników w katedrze
 
Linki
Droga Krzyżowa
Gorzkie Żale
Wiadomości
Pismo św.
Biblia w mp3
Liturgia godzin
Katechizm Kościoła Katolickiego
Diecezja Siedlecka
Katolickie Radio Podlasie
EKAI
Episkopat
Opoka
Wymiatacze Ruda
tv powiat
Humanitarni
Gmina Wodynie
Gość Niedzielny
śpiewnik religijny
mateusz
 
 
 
Wyniki
 
 

 

Wyniki rywalizacji indywidualnych:
 
Skok w dal – dziewczęta – szkoła podstawowa
1. Paula Wyrębek – Domanice
2. Ilona Pazura – Wodynie
3. Beata Wysokińska – Jastrzębie Śmiary
Skok w dal – chłopcy – szkoła podstawowa
1. Kamil Gajowniczek – Seroczyn
2. Sebastian Krasuski – Jastrzębie Śmiary
3. Jakub Kowalczyk – Skórzec
Skok w dal – dziewczęta – gimnazjum
1. Ewelina Pajka - Wodynie
2. Kinga Kazimierczak - Skórzec
3. Katarzyna Lech – Ruda Wolińska
Skok w dal – chłopcy – gimnazjum
1. Adrian Dziecioł – Seroczyn
2. Marcin Kęmpka – Domanice
3. Rafał Goś – Jastrzębie Śmiary
Tenis stołowy – dziewczęta – szkoła podstawowa
1. Iwona Szostek – Ruda Wolińska
2. Monika Niedziółka – Domanice
3. Sylwia Włodarczyk – Seroczyn
Tenis stołowy – chłopcy – szkoła podstawowa
1. Sebastian Stosio – Seroczyn
2. Karol Pietrasik – Ruda Wolińska
3. Tomasz Płatek – Jastrzębie Śmiary
Tenis stołowy – dziewczęta – gimnazjum
1. Kinga Bareja – Skórzec
2. Weronika Ługowska – Domanice
3. Anna Pietrasik – Wodynie
Tenis stołowy – chłopcy – gimnazjum
1. Krzysztof Łokietek – Skórzec
2. Rafał Goś – Jastrzębie Śmiary
3. Rafał Komar - Wodynie
 
Wyniki rywalizacji zespołowych:
 
Sztafeta – dziewczęta – szkoła podstawowa
1. Domanice
2. Ruda Wolińska
3. Seroczyn
Sztafeta – chłopcy – szkoła podstawowa
1. Jastrzębie Śmiary
2. Domanice
3. Seroczyn
Sztafeta – dziewczęta – gimnazjum
1. Domanice
2. Seroczyn
3. Ruda Wolińska
Sztafeta – chłopcy – gimnazjum
1. Domanice
2. Seroczyn
3. Jastrzębie Śmiary
Piłka siatkowa dziewczęta – gimnazjum
1. Skórzec
2. Wodynie
3. Jastrzębie Śmiary
Piłka siatkowa chłopcy – gimnazjum
1. Skórzec
2. Seroczyn
3. Ruda Wolińska
Piłka nożna chłopcy – szkoła podstawowa
1. Seroczyn
2. Wodynie
3. Domanice
Piłka nożna chłopcy – gimnazjum
1. Skórzec
2. Domanice
3. Wodynie
Piłka nożna dziewczęta – gimnazjum
1. Domanice
2. Seroczyn
3. Jastrzębie Śmiary
 
 
 

 

 
     

Zapraszamy

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR