PARAFIA ŚW. ANDRZEJA BOBOLI W RUDZIE WOLIŃSKIEJ

DIECEZJA
SIEDLECKA

   

26 czerwca 2019 r. Imieniny obchodzą: Paulina, Jan, Paweł

  Przyjdźcie na ucztę!    
LITURGIA SŁOWA



Czytania:
(Rdz 15,1-12.17-18); (Ps 105,1-4.6-9); Aklamacja (J 15,4.5b)
Ewangelia:


Czytania na dzień dzisiejszy - www.mateusz.pl

mapa
mapa targeo
 
Wizyta duszpasterska
 
Wypominki
 
Modlitwy
Pacierz, katechizm, litania,modlitwy
 
Przeczytać warto
KIm jest dziewczyna od LOGO ŚDM
Matka Świętego
Cud eucharystyczny w Sokółce
Myśl na nowy tydzień
Słowacja: szokująca rzeźba ofiar aborcji
 
Humor
Biblia na wesoło
Opinie dzieci na temat miłości.
 
Rozważania o życiu
Nie zapomnij o radości
Nie bądź obojętnym
Zwolnij
 
Grupy parafialne
 
Serwis informacyjny KRP

Ewakuacja "Atlasu"

90 lat OSP w Łuzkach

Wieści z łukowskiej "Czwórki"

"Słoneczne czytelnie" w Radzyniu już otwarte

Wypadek w Sadownem

Współpraca uczniów z I LO w Sokołowie Podl. z młodzieżą niemiecką

Nie zwlekać z 500+ na pierwsze dziecko

75. rocznica Bitwy pod Jeziorami

Gmina Borki dołoży do remontu drogi do Ulana

Zmiany wśród duchowieństwa w dekanacie radzyńskim

Co z kąpieliskiem w Białce Parczewskiej?

Słuchaj na żywo KRP


        

 
Ogłoszenia
Uroczystość Trójcy Świętej 2019r.
 
Intencje
Msze św.
 
Z dzienniczka św. Fa
Słowa
 
Aktualności
Peregrynacja relikwii św. Stanisława i bł. Karoliny
I Komunia Święta 2019r.
Życzenia - Wielkanoc 2019r.
WIELKI TYDZIEŃ W PARAFII 2019r.
6 rocznica sakry biskupiej
Wielki Post 2019r.
Historia Wielkiego Postu
ORĘDZIE OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA NA WIELKI POST 2019r.
ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO 2019r.
100 Rocznica Odzyskania Niepodległości
Peregrynacja Figury Matki Bożej Fatimskiej
Różaniec do granic
ODPUST PARAFIALNY
Odwiedziny chorych ...
Dożynki Parafialne 2018r.
Nowenna do św. Andrzeja Boboli
Modlitwa za zmarłych
 
Kalendarz parafialny
 
Kancelaria
czynna
 
Historia parafii
Początki parafii
Budowa plebanii i nowego kościoła
Zakończenie budowy
 
Menu
Informacje o parafii
Księża
 
Porządek nabożeństw
Msze św. i nabożeństwa
 
Sakramenty
Chrzest
Bierzmowanie
Eucharystia
Pokuta
Namaszczenie chorych
Kapłaństwo
Małżeństwo
 
Spowiedź w katedrze
Dyżury spowiedników w katedrze
 
Linki
Droga Krzyżowa
Gorzkie Żale
Wiadomości
Pismo św.
Biblia w mp3
Liturgia godzin
Katechizm Kościoła Katolickiego
Diecezja Siedlecka
Katolickie Radio Podlasie
EKAI
Episkopat
Opoka
Wymiatacze Ruda
tv powiat
Humanitarni
Gmina Wodynie
Gość Niedzielny
śpiewnik religijny
mateusz
 
 
 
Wyniki
 
 

 

Wyniki rywalizacji indywidualnych:
 
Skok w dal – dziewczęta – szkoła podstawowa
1. Paula Wyrębek – Domanice
2. Ilona Pazura – Wodynie
3. Beata Wysokińska – Jastrzębie Śmiary
Skok w dal – chłopcy – szkoła podstawowa
1. Kamil Gajowniczek – Seroczyn
2. Sebastian Krasuski – Jastrzębie Śmiary
3. Jakub Kowalczyk – Skórzec
Skok w dal – dziewczęta – gimnazjum
1. Ewelina Pajka - Wodynie
2. Kinga Kazimierczak - Skórzec
3. Katarzyna Lech – Ruda Wolińska
Skok w dal – chłopcy – gimnazjum
1. Adrian Dziecioł – Seroczyn
2. Marcin Kęmpka – Domanice
3. Rafał Goś – Jastrzębie Śmiary
Tenis stołowy – dziewczęta – szkoła podstawowa
1. Iwona Szostek – Ruda Wolińska
2. Monika Niedziółka – Domanice
3. Sylwia Włodarczyk – Seroczyn
Tenis stołowy – chłopcy – szkoła podstawowa
1. Sebastian Stosio – Seroczyn
2. Karol Pietrasik – Ruda Wolińska
3. Tomasz Płatek – Jastrzębie Śmiary
Tenis stołowy – dziewczęta – gimnazjum
1. Kinga Bareja – Skórzec
2. Weronika Ługowska – Domanice
3. Anna Pietrasik – Wodynie
Tenis stołowy – chłopcy – gimnazjum
1. Krzysztof Łokietek – Skórzec
2. Rafał Goś – Jastrzębie Śmiary
3. Rafał Komar - Wodynie
 
Wyniki rywalizacji zespołowych:
 
Sztafeta – dziewczęta – szkoła podstawowa
1. Domanice
2. Ruda Wolińska
3. Seroczyn
Sztafeta – chłopcy – szkoła podstawowa
1. Jastrzębie Śmiary
2. Domanice
3. Seroczyn
Sztafeta – dziewczęta – gimnazjum
1. Domanice
2. Seroczyn
3. Ruda Wolińska
Sztafeta – chłopcy – gimnazjum
1. Domanice
2. Seroczyn
3. Jastrzębie Śmiary
Piłka siatkowa dziewczęta – gimnazjum
1. Skórzec
2. Wodynie
3. Jastrzębie Śmiary
Piłka siatkowa chłopcy – gimnazjum
1. Skórzec
2. Seroczyn
3. Ruda Wolińska
Piłka nożna chłopcy – szkoła podstawowa
1. Seroczyn
2. Wodynie
3. Domanice
Piłka nożna chłopcy – gimnazjum
1. Skórzec
2. Domanice
3. Wodynie
Piłka nożna dziewczęta – gimnazjum
1. Domanice
2. Seroczyn
3. Jastrzębie Śmiary
 
 
 

 

 
     

Zapraszamy

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR